Aktualita

V.I.P. KARTA pro zákazníky restaurace Archa

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás možnost koupit si zákaznickou V.I.P. kartu restaurace Archa a dovolte nám, abychom Vás seznámili s jejich výhodami.

Výhody používání V.I.P. karty:

Při obdržení V.I.P. karty máte nastavenou základní slevu 10%. Tato sleva Vám bude odečtena při každé návštěvě restaurace Archa na konzumaci jídel a nápojů při předložení karty obsluhujícímu personálu před vystavením účtu.

Při návštěvě v restauraci Archa navíc získáváte za každých zaplacených
100,- Kč útraty 1 bod. Tyto body Vám budou automaticky připisovány na Vaši V.I.P. kartu.
Ve slevové hladině 10% - 13% za každých 100 bodů získáte slevu o 1% vyšší než máte současnou.
Ve slevové hladině 14% - 16% za každých 200 bodů získáte slevu o 1% vyšší než máte současnou.
Ve slevové hladině 17% - 20% za každých 300 bodů získáte slevu o 1% vyšší než máte současnou.
Při pravidelném používání V.I.P. karty tedy můžete dosáhnout až 20% slevy, kdy při konzumaci jídel a nápojů v hodnotě 1.000,- Kč zaplatíte pouze 800,- Kč.

V.I.P. kartu zároveň můžete využívat při platbách v restauraci Archa jako kreditní.
Pokud prostřednictvím obsluhujícího personálu vložíte v hotovosti na svou V.I.P. kartu konkrétní částku v libovolné výši (tzv. kredit), nemusíte až do vyčerpání takto vloženého kreditu používat při dalších platbách v restauraci peníze či bankovní platební kartu, ale částka za konzumaci jídel a nápojů Vám bude odečtena z kreditu na V.I.P. kartě. Na svou V.I.P. kartu můžete vkládat kredit opakovaně vždy dle vlastního uvážení.
 
V.I.P. kartu můžete rovněž využít při návštěvě hradu a zámku Kolštejn v obci Branná. Držitelům V.I.P. karty budepo předložení karty poskytnuta sleva 10% na zakoupené vstupenky na prohlídku zámku.
 
Pro majitele V.I.P. karet budeme pravidelně připravovat gastronomické i kulturní akce, o jejichž konání budete informován prostřednictvím elektronické pošty.
Informace o těchto akcích vždy naleznete také na webových stránkách restaurace Archa www.archa-zoo.cz.
 
Majitelé V.I.P. karet mohou využívat zákaznickou aplikaci www.archa-zoo.cz/vip, umožňující on-line sledování aktuální výše slevy, stav bodů, kreditu a další služby. Přístup do aplikace je možný s použitím uživatelského jména a hesla, které majitel V.I.P. karty obdrží prostřednictvím e-mailu.
 
V.I.P. karta je nepřenosná a zahrnuje slevu pro maximálně 4 osoby.
Sleva na V.I.P. kartě může být uplatněna pouze na konzumaci jídel a nápojů v restauraci Archa, nevztahuje se na ubytování v penzionu Archa a doplňkové služby (vstupenky na kulturní akce, slavnostní dekorace stolů, apod.)
 
V.I.P. kartu si můžete zakoupit za symbolickou cenu 99,- Kč přímo při Vaší návštěvě restaurace Archa u obsluhujícího personálu. 

Na Vaše návštěvy se těší  Dagmar Látalová a tým restaurace Archa.